• Kominy Warszawa

  KOMINY

  KOMINKARNIA

KOMINY STALOWE


Posiadamy idealne rozwiązania w montażu kominów izolowanych w Warszawie do odprowadzania spalin z kominków, pieców węglowych, na pellet oraz naprawa kominów murowanych poprzez „uzbrojenie” rurami stalowymi.

Kompletna gama akcesoriów umożliwia wykonanie instalacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów istnieje możliwość zamówienia płaszcza zewnętrznego komina w kolorach z palety RAL, a przez zastosowanie nasad dachowych Poujoulat część wystająca ponad dach może zostać ozdobą Twojego domu. 

KOMINY CERAMICZNE


Nasze kominy ceramiczne firmy Scancore to sprawdzony, rewolucyjny i skandynawski system komina właściwego opartego na bazie naturalnego pumeksu.

Dzięki lekkim i doskonałym parametrom izolacyjnym jest idealny do budowy kominów dymowych w przypadku trudnych konstrukcyjnie warunków. Kominy ceramiczne Scancore, które oferujemy na terenie Warszawy, są ekologiczne poprzez dopalanie gazów i skroplin w kominie, a wysoka temperatura dopalania spalin sprawia, że odkładanie sadzy jest mniejsze. To gwarantuje rzadkie czyszczenie oraz mniejsze koszty utrzymania!


Częścią naszej profesji jest montaż kominów izolowanych do odprowadzania spalin z kominków, pieców węglowych, na pellet oraz naprawa kominów murowanych poprzez „uzbrojenie” rurami stalowymi.

W sytuacji, gdy chcesz zbudować kominek i nie masz komina możesz zrealizować swój projekt z użyciem systemu DUALINOX WG. 

Izolowany komin DUALINOX zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Montaż kompletnego systemu zajmuje kilka godzin. Część komina wystająca ponad dach może być wyjątkowo atrakcyjna dzięki zastosowaniu nasad dachowych Poujoulat.

Kominy zewnętrzne montujemy nawet w domach drewnianych! Systemy kominowe POUJOULAT mają odpowiednie badania i certyfikaty, specjalnie zaprojektowane elementy, które gwarantują bezpieczeństwo.

Twój komin za dodatkową opłatą może być pomalowany na dowolny kolor RAL tak, aby idealnie komponować się z budynkiem.


Zalety Systemów Kominkowych Poujoulat: Idealny do domków jednorodzinnych

 • odporny na pożar sadzy (1000 °C)
 • gwarancja najwyższej jakości – posiada znak CE
 • estetyka – Poujoulat zapewnia estetyczny wygląd elementów instalacji
 • personalizacja - możliwość pomalowania na dowolny kolor RAL, zastosowania nasad dachowych imitujących komin tradycyjny.
 • bezpieczeństwo – system przebadany przez laboratorium CERIC
 • gwarancja niezawodności – nawet 5-letnia gwarancja na system.
 • kompleksowość– szeroka gama akcesoriów montażowych, duży wybór średnic.
 • brak mostków termicznych pomiędzy elementami
 • właściwości samoczyszczące dzięki zastosowaniu stali wysokopolerowanej.

Kominkarnia


ul.Mazowiecka 13
05-502 Bobrowiec

Godziny otwarcia


Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 10.00 - 14.00